PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36}
7,1 192 393
oceny
7,1 10 1 192393
7,3 17
ocen krytyków
Desperado
powrót do forum filmu Desperado

Pamiętam jak za gówniarza oglądałam ten film z tatą. Ach cóż to były za czasy... Może fabuła niezbyt skomplikowana, może i jest kilka baboli, scen oderwanych od rzeczywistości, ale co z tego? Ten film przypomina mi o pięknych czasach i zawsze chętnie do niego wracam chociaż znam go praktycznie na pamięć.

Prawdziwy facet, mężczyzna z krwi i kości - Banderas a nie żadne pierdu pierdu jak w dzisiejszym kinie. To było to - krew, pot i łzy. Piękna Salma Hayek w dwóch różnych butach - para idealna!
Bucho został idealnie wykreowany i zagrany, kapitalna robota, a takich psycholi wcale nie jest łatwo grać. Na plus rola Tarantino, żart mistrzowski. Mała rola a jak zapada w pamięć :) Przyjaciele naszego El Mariachiego ze swoimi futerałami rewelacyjni. Świetnie wykreowana postać nożownika, wygląd, zachowanie, gesty, wszystko się zgadzało.

Świetna muzyka, główny utwór rewelacyjny. Właśnie po raz kolejny obejrzałam na Polsacie i nie uważam tego czasu za stracony. A lektor w tym filmie wyjątkowo mi nie przeszkadza, tworzy klimat.

Moja ocena to 8/10.

ocenił(a) film na 8
Lineczka_filmweb

Tak, ja po dzisiejszym seansie podwyższyłem do 9/10, film można oglądać wiele razy, a lektor chyba pozostaje bez zmian od lat, pewnie też ze względu na to że Desperado emituje wciąż ta sama stacja ...

ocenił(a) film na 10
SzymonS1

I za to duży plus dla Polsatu. Desparado to klasyk.

To były czasy, była akcja bez żadnych efektów komputerowych. Kapitalne sceny w barze, kiedy nasz bohater zrobił tam porządek, wartka akcja, praktycznie cały czas coś się działo. Jeden z moich ulubionych filmów akcji.


ocenił(a) film na 8
Lineczka_filmweb

I co ważne w przeciwieństwie do wielu podobnych filmów wcale nie jest do końca przewidywalny, bo końcówka zaskakuje ... plus oczywiście piękne widoki zadbanych toalet w barze ..

ocenił(a) film na 10
SzymonS1

I jeszcze ta opowieść na początku filmu, niezły klimat. A jak się Steve wczuł :)

Lineczka_filmweb

Ten film trafia w mój gust, zarówno gdy pierwszy raz go oglądałem mając te 14 lat jak i za każdym następnym razem! Banderas kapitalny ale i nawet ten wariat QT i Buscemi fajnie tu zagrał, bo boska Salma,nawet zbliżyła się do mojego ideału czyli Sabriny w basenie! ;)

Sporo strzelaniny, doskonała muza Los Lobos, zakończenie faktycznie było zaskakujące! Szkoda, że druga część spaprała dobre wrażenie po nazwie DESPERADO!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones