PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36}
7,1 192 393
oceny
7,1 10 1 192393
7,3 17
ocen krytyków
Desperado
powrót do forum filmu Desperado

akurat oglądam już nie wiem który raz Desperado a teraz na Polsacie i p. Łukomskim był lektorem - jest moim ulubionym pozdrawiam p. Jarosławie! wszystkiego dobrego:):):)

a film 10/10 :P

ocenił(a) film na 9
kivinka

Z tego co pamietam fajniejsza byla wersja DVD. Lepiej teksty przetlumaczone, z wiekszym jajem. To w TV raczej takie łagodne tłumaczenie było.

ocenił(a) film na 9
hanskoepke

tłumaczyła jakaś babka(nazwiska nie pamiętam) a On czytał i robił to cudownie!!!! mmmmmmm ten głos wtapiający się w sceny mniam:)

ocenił(a) film na 8
kivinka

A ja za bardzo łukomskiego głosu nie lubię.Wybacz Jarku, wolę Jacka Brzostyńskiego

użytkownik usunięty
kivinka

mam zamiar zmontowac wersje DVD ze wszystkimi dostepnymi tłumaczeniami(łukomski-polsat,vhs,dvd,borowiec-tvp)tylko brakuje mi wersji vhs.......

użytkownik usunięty

A to peszek :P

użytkownik usunięty

hehe.
prędkość ciała w ruchu jednostajnie przyspieszonym wzrasta wraz z czasem

kivinka

Jarosław Łukomski genialny lektor :-) świetnie przeczytał Desperado zarówno dla Polsatu jak i na kasecie vhs.. obie wersje są fajne jednak z kasety jest dużo lepsza wg mnie, lepsze tłumaczenie, mniej ocenzurowane... mam ją przegraną z vhs

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Oskitello

mozna jakos uzyskac od ciebie vhsrip??

użytkownik usunięty

heheeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones