PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36}
7,1 192 393
oceny
7,1 10 1 192393
7,3 17
ocen krytyków
Desperado
powrót do forum filmu Desperado

Ten film

ocenił(a) film na 9

to klasyk kina sensacyjnego. W tej kategorii nie ma lepszego. Przerysowany i nieprawdopodobny, ale o dziwo to właśnie jest jego plusem. Film legenda ze świetną muzyką i kreacjami aktorskimi które chyba nigdy nie wylecą mi z głowy. Banderas, Salma, świetna krótka rola Tarantino, no i przede wszystkim mistrzowski Marin. Filmów takich jak Desperado się nie zapomina, i można do nich wracać bez końca. Lubię bardziej psychologiczne i nieco cięższe filmy ale Desperado zawsze będzie jednym z moich ulubionych i niezapomnianych filmów. Widziałem go już 8 razy i myślę że nawet gdy przekroczę już 20 seans film nadal będzie miał u mnie 9/10

ocenił(a) film na 9
Danas_fw

9/10 zdecydowanie. Nigdy niezapomnę gościa rzucającego nożami. Muza do tej sceny tej sceny to prawdziwy strzał w 10 !!! Scena przejdzie do historii nawet jak czas wumiecie już wszystko z tego filmu :D

ocenił(a) film na 9
JohnDp

Danny Trejo, no właśnie o nim zapomniałem, rola nożownika to jego życiówka i żadne maczety tego nie zmienią.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones